




Смартфон Infinix Hot 50 8/128GB Dreamy Purple UA UCRF
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ще тонший, ще потужніший!
Елегантність моделі проявляється в унікальному сучасному дизайні, що чудово виглядає в руках і миттєво привертає увагу. Кожна деталь ретельно підібрана і виконана з витонченим смаком. Завдяки вдалій ергономіці форми та оптимальним розмірам, пристрій є надзвичайно зручним у використанні.

Процесор Helio G100
Пристрій обладнаний передовим процесором MediaTek Helio G100, створеним за 6-нанометровою технологією від TSMC. Це забезпечує підвищену продуктивність та енергоефективність. Операційна система Android 14 XOS 14.5 гарантує швидку та комфортну роботу пристрою.

Потужний акумулятор на 5000 мАг
Завдяки об'єму акумулятора на 5000 мАг, термін служби якої становить тепер 4 роки, Infinix HOT 50 відмінно справляється зі щоденними завданнями і швидко заповнює енергію зарядкою FastCharge 18 Вт.

50 МП камера з надвисокою деталізацією
У блоці основної камери розташовані три об'єктиви, з яких головний має роздільну здатність 50 мегапікселів і широкий діапазон діафрагми (f/1.6), що гарантує високу якість зображень з чудовою деталізацією навіть при слабкому освітленні. Фронтальна камера на 8 МП (f/2.0) забезпечує чіткі селфі та дозволяє проводити відеодзвінки у високій роздільній здатності.

120 Гц cупер плавний екран
Infinix HOT 50 обладнаний яскравим 6,78-дюймовим FHD+ Always-On дисплеєм з роздільною здатністю 1080x2460. Екран має частоту дискретизації 240 Гц і частоту оновлення 120 Гц, що забезпечує плавну навігацію та зручне керування операційною системою. Крім того, дисплей відрізняється високою контрастністю та піковою яскравістю до 800 ніт. Пристрій оснащений великим безрамковим екраном, який займає 90,60% фронтальної панелі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Infinix |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт связи | 4G (LTE), GPRS, GSM, 2G, 3G |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Состояние | Новое |
| Реплика | Нет |
| QWERTY-клавиатура | Да |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Режим работы нескольких SIM-карт | Попеременный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет | Фиолетовый |
| Дополнительный сервис | Сервисное обслуживание, Настройка, Установка приложений |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Разъемы | USB Type-C, 3.5 мм (mini-Jack) |
| Тип матрицы | IPS |
| Оснащение | Фонарик, Поддержка OTG, Быстрая зарядка, Слот для карты памяти |
| Экран | |
| Цветной экран | Да |
| Тип экрана | IPS |
| Диагональ экрана | 6.7 дюйм |
| Разрешение экрана | 1080x2436 |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 262 |
| Количество цветов экрана | 16 млн. цветов |
| Сенсорный экран | Да |
| Технология Multitouch | Да |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Звонки | |
| Сигналы вызова | MP3-мелодии, Виброзвонок |
| Громкая связь | Да |
| Режим полета | Да |
| Ожидание/удержание вызова | Да |
| Память и процессор | |
| Процессор | MediaTek Helio G100 |
| Количество ядер | 8 |
| Частота процессора | 2400 МГц |
| Видеопроцессор | Mali-G57 MC2 |
| Объём встроенной памяти | 128 GB |
| Объем оперативной памяти | 8192 MB |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Максимальный размер карты памяти | 1Tb |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | Bluetooth, USB Type-C, Wi-Fi, NFC |
| Спутниковая навигация | GPS, Beidou, Galileo |
| Модем | Да |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5000 мА/ч |
| Функция беспроводной зарядки | Нет |
| Мощность зарядки | 18 В |
| Мультимедиа | |
| Количество мегапикселей камеры | 48 Мп |
| Вспышка | Светодиодная |
| Функции камеры | Автофокус, Вспышка, Стабилизация, Широкоугольный объектив |
| Максимальное разрешение видео | 2560x1440 |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 8 Мп |
| Разъем для наушников | 3,5 мм |
| Диктофон | Да |
| Голосовые функции | Голосовой набор, Голосовая почта, Голосовое управление |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 167.88 мм |
| Ширина | 75.63 мм |
| Толщина | 7.7 мм |
| Вес | 187 г |
- Цена: 6 399 ₴




