




Смартфон Sigma mobile X-treme PQ57 6/256GB Black UA-UCRF
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужність і витривалість
X-TREME PQ57 наділений відмінною продуктивністю, яку забезпечує 8-ядерний процесор MediaTek Helio P60 з тактовою частотою 2 ГГц. Завдяки цьому смартфон демонструє надзвичайну працездатність та функціональність. Для комфортного користування програмами, завантаження всіх потрібних додатків та зберігання світлин і різноманітних файлів X-TREME PQ57 має 6 ГБ оперативної та цілих 256 ГБ вбудованої пам’яті. А для того, щоб ви не економили заряд, наділили смартфон потужним акумулятором ємністю 20 800 мА*г — це найпотужніша батарея поміж смартфонів на рівні зі стандартними повербанками. До того ж пристрій підтримує швидку зарядку.
Захищеність та ударостійкість
Для захисту X-TREME PQ57 у випадку падінь та ударів його наділили міцним корпусом, за виготовлення якого була використана технологія подвійного лиття пластику й гуми. Всередині корпусу встановлена титанова пластина-демпфер, до якої прикріплені всі внутрішні компоненти — вона трохи додає ваги, але насамперед додатково захищає телефон від ударів.
Продумана ергономіка
На правій боковій грані X-TREME PQ57 розміщені клавіша живлення зі вбудованим сканером відбитку пальця та клавіша регулювання гучності, на лівій боковій грані — клавіша швидкого доступу та відсік для SIM-карт і карти microSD. Клавішу швидкого доступу можна налаштувати на три різні дії за допомогою натискання, натискання й утримання та подвійного натискання: вона дозволяє швидко відкривати застосунки та вмикати ярлики, наприклад ліхтарик.
Сучасний дисплей та якісні камери
X-TREME PQ57 оснащений IPS-екраном діагоналлю 6,58” формату Full HD+, який має роздільну здатність 1080х2408 пікселів. Чіткі зображення та реалістичні насичені кольори подарують задоволення від перегляду фільмів і фотографій, створять атмосферу повного занурення у ваші улюблені ігри. Крім того, екран покритий склом Asahi Glass Dragontail, стійким до подряпин та незначних ударів. А ще ви отримаєте захисне скло в комплекті.
Функція OTG для полегшення щоденних задач
X-TREME PQ57 наділений функцією OTG, завдяки якій ви можете підключати до смартфона клавіатури, мишки, носії пам’яті, а також підзаряджати інші пристрої, якщо під рукою немає повербанка. Ця функція надзвичайно корисна як в офісі, так і вдома або в дорозі, адже завдяки ній можна обходитися без комп’ютера й пакувати у валізу менше речей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Захищені |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G , 2G (GSM) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| Репліка | Ні |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Поперемінний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Чорний |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Встановлення додатків |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 4.2 |
| Роз'єми | Type-C, USB-C, USB Type-C |
| Тип матриці | IPS |
| Безпека | Сканер відбитків пальців збоку, Розблокування за обличчям |
| Оснащення | Ліхтарик, Поддержка OTG, Швидке заряджання, MP3-плеєр, Відеоплеєр, Будильник, Календар, Калькулятор, Заряджання сторонніх пристроїв, Слот для картки пам'яті, Режим "Powerbank" |
| Модель телефону | Sigma mobile X-treme PQ57 |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.58 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2408x1080 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 401 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Mediatek Helio Р60 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G72 MP3 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6144 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | SMS, E-mail |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | Bluetooth, USB Type-C, Wi-Fi, NFC, Type-C |
| Супутникова навігація | GPS, Galileo |
| Доступ в інтернет | GPRS, LTE |
| Модем | Так |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 20800 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Потужність заряджання | 33 В |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 64 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Функції камери | Спалах, Ширококутний об'єктив |
| Запис відео | Так |
| Максимальна роздільна здатність відео | 1920x1080 |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| FM-радіо | Так |
| Диктофон | Так |
| Голосові функції | Голосовий набір, Голосова пошта, Голосове управління |
| Органайзер | Будильник, Календар, Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Підтримка MS Office |
| Ігри | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Ударостійкий корпус, Змінні панелі, Пилозахисний корпус, Сканер відбитку пальця, Підтримка USB-host/OTG, Швидка зарядка, Акселлерометр, Power Bank, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 176 мм |
| Ширина | 84 мм |
| Товщина | 29 мм |
| Вага | 565 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція бездротового заряджання | Ні |
- Ціна: 11 830 ₴
