




Смартфон Samsung Galaxy S25 FE 8/512GB Icyblue (SM-S731BZKGEUC) UA-UCRF
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Неймовірно надійний
Galaxy S25 FE, захищений склом Corning Gorilla Glass Victus+ та посиленою алюмінієвою рамкою Armor Aluminum, виготовлений з такого самого міцного та високоякісного матеріалу, як і Galaxy S25 та S25+. Він також має захист від пилу та води за стандартом IP68, тож ви можете з упевненістю вирушати у свою наступну пригоду.
Творчість без обмежень із Galaxy AI
Photo Assist дозволяє довести знімки до ідеалу завдяки функції генеративного редагування: переміщуйте чи видаляйте об’єкти або використовуйте автоматичне видалення небажаних людей на задньому плані, а штучний інтелект гармонійно доповнить сцену. Audio Eraser забезпечує чистий звук, фільтруючи шум у кафе, на вулиці чи під час заходів. Автотримінг допоможе швидко створювати динамічні відео, видаляючи паузи та повтори й залишаючи лише найцікавіші моменти. А функція «Мої фільтри» дозволяє зберегти улюблений стиль і застосовувати його до фото в реальному часі.
Ваш помічник у веденні нотаток
Пишіть краще і швидше з Writing Assist. Він допомагає вдосконалити граматику, перефразувати речення та підібрати правильний тон хай то під час листування у месенджерах, написання електронних листів чи створення нотаток. Просто наберіть свої думки й штучний інтелект додасть вашим словам чіткості.
Обговорюйте з Gemini все, що завгодно
Вільно спілкуйтеся з Gemini Live, щоб отримувати інформацію у реальному часі. Діліться моментами через камеру або завантажуючи зображення, а також отримуйте допомогу з такими задачами, як розшифровка етикеток з догляду за вашим улюбленим одягом.
Відкрийте для себе приголомшливу чіткість зображення завдяки AI ProVisual Engine
Технологія ProVisual Engine в Galaxy S25 FE забезпечує найкращу якість камери. Вона покращує точність кольорів, різкість і контрастність у режимі реального часу, завдяки чому ваші фотографії, відео та редагування виглядають яскравими, деталізованими та реалістичними.
Яскраві селфі та фото з вражаючими деталями
Фронтальна камера Galaxy S25 FE на 12 МП робить селфі з на 20% вищою роздільною здатністю, ніж у Galaxy S24 FE, передаючи реалістичні відтінки та чіткі текстури. Завдяки ProVisual Engine фотографії стають ще яскравішими й природнішими, а технологія Multiframe HDR підсилює кольори та деталізацію навіть у складних умовах освітлення.
Чіткі нічні відео, які варті кожної миті
Режим низького рівня шуму зменшує зернистість і підвищує деталізацію, забезпечуючи чіткі та різкі фотографії та відео навіть в умовах слабкого освітлення. Робіть чіткі знімки та відео з мінімальним рівнем шуму, щоб ваші кадри залишалися яскравими та деталізованими незалежно від рівня освітлення.
Батарея, яка дозволяє робити більше
Galaxy S25 FE оснащений батареєю ємністю 4 900 мА∙год, що забезпечує надійну роботу протягом усього дня. Завдяки швидкій дротовій зарядці ви можете зарядити пристрій до 65% лише за 30 хвилин, тож ви будете готові до роботи в будь-яку хвилину.
Швидкість, заряджена на максимум
Оснащений Exynos 2400, флагманським процесором Samsung, Galaxy S25 FE створений для надзвичайно плавного ігрового процесу та швидшої реакції. Завдяки апаратному трасуванню променів для більш реалістичної графіки та на 14% більшій паровій камері для контролю тепла, він втілює в життя візуальні ефекти нового покоління навіть під час інтенсивних подій.
Дисплей з ефектом занурення, що відкриває перед вами безмежний світ
6,7-дюймовий дисплей FHD+ на Galaxy S25 FE забезпечує ефект повного занурення завдяки частоті оновлення до 120 Гц. Завдяки ще меншій рамці та яскравішому екрану з технологією Vision Booster, він забезпечує яскраве та чітке зображення, яке дозволяє вашому контенту виглядати надзвичайно якісно.
Максимальний захист даних і безпечні підключення
Технологія Personal Data Engine шифрує й зберігає ваші дані безпосередньо на пристрої за допомогою Knox Vault, одночасно надаючи персоналізовані рекомендації. Ви можете обирати, де оброблятиметься інформація — на пристрої чи в хмарі. А завдяки Knox Matrix Trust Chain забезпечується безпечне з’єднання між усіма Galaxy-пристроями, з можливістю контролю їхнього стану прямо зі смартфона.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), 5G |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| Репліка | Ні |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM + eSIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Поперемінний |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Блакитний |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування, Налаштування, Встановлення додатків |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.3 |
| Роз'єми | Type-C, USB-C |
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2X |
| Безпека | Сканер відбитків пальців на екрані, Розблокування за обличчям |
| Оснащення | Ліхтарик, Поддержка OTG, Швидке заряджання, Стереодинаміки, FM-радіо, MP3-плеєр, Відеоплеєр, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка e-SIM |
| Модель телефону | Samsung Galaxy S25 |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | Dynamic AMOLED 2X |
| Діагональ екрану | 6.7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2340x1080 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 384 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Samsung Exynos 2400 |
| Кількість ядер | 10 |
| Частота процесора | 3210 МГц |
| Відеопроцесор | Xclipse 940 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8144 MB |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | SMS, E-mail |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | Bluetooth, USB Type-C, Wi-Fi, NFC, Type-C |
| Супутникова навігація | GPS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Доступ в інтернет | LTE, 5G |
| Модем | Так |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| VoIP-клієнт | Так |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4900 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Потужність заряджання | 45 В |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Функції камери | Автофокус, Спалах, Стабілізація, Ширококутний об'єктив, Ультраширококутний об'єктив |
| Запис відео | Так |
| Максимальна роздільна здатність відео | 7680x4320 |
| Максимальна частота кадрів відео | 240 кадрів/с |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 12 Мп |
| Голосові функції | Голосовий набір, Голосова пошта, Голосове управління |
| Органайзер | Будильник, Календар, Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Підтримка MS Office |
| Ігри | Так |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Датчик наближення, Змінні панелі, Пилозахисний корпус, Сканер відбитку пальця, Підтримка USB-host/OTG, Швидка зарядка, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 161.3 мм |
| Ширина | 76.6 мм |
| Товщина | 7.4 мм |
| Вага | 190 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція бездротового заряджання | Так |
- Ціна: 31 830 ₴




