




Смартфон Motorola Edge 60 Fusion 8/256GB Amazonite UA-UCRF
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Яскравий та ефективний
Moto Edge 60 Fusion дасть вам можливість насолодитися улюбленим контентом завдяки кришталево чіткому зображенню, насиченим кольорам pOLED HDR10+ та об'ємному звуку Dolby Atmos. Безперебійні розваги та миттєва швидкість роботи додатків гарантована потужним процесором MediaTek Dimensity 7300.

Штучний інтелект завжди допоможе
Будьте в курсі важливих подій дня. Зосередьтеся на головному з командою «Що нового», яка показує короткий і зрозумілий огляд повідомлень і сповіщень. Більше не потрібно копатися в галереї - Moto AI зберігає знімки екрану, фото і нотатки, дозволяючи легко знаходити потрібне за допомогою команди «Запам'ятай це».
Професійні фото без зайвих зусиль
Moto AI автоматично покращує фото і відео, роблячи кольори яскравішими, деталі чіткішими, а кадри стабільнішими, щоб моменти вашого життя виглядали бездоганно. Камера Ultra Pixel на 50 МП з сенсором Sony LYTIA 700C, оптичною стабілізацією (OIS) і надширококутним об'єктивом забезпечує приголомшливу якість зображення навіть при слабкому освітленні.
Покажіть себе у всій красі
Робіть стильні селфі за допомогою фронтальної камери на 32 МП і записуйте вражаючі 4K-відео з 4-кратним поліпшенням якості навіть у темряві завдяки технології Quad Pixel.

Заряджайтеся на весь день
Заряджайтеся миттєво завдяки підтримці неймовірної швидкості зарядки 68 Вт TurboPower. Робіть більше завдяки батареї на 5200 мА·год, якої вистачить на цілий день.
Бездоганне з'єднання
Smart Connect синхронізує всі ваші пристрої, забезпечуючи плавний перехід і легку багатозадачність.
Обговоріть все з Gemini Live
Gemini Live - це твій голосовий помічник, який природно спілкується з тобою, допомагаючи генерувати, вдосконалювати і досліджувати невідоме.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 5G, 2G, 3G |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| Репліка | Ні |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM + eSIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Поперемінний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Бірюзовий |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування, Налаштування, Встановлення додатків |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Роз'єми | Type-C |
| Тип матриці | OLED |
| Безпека | Сканер відбитків пальців на екрані |
| Оснащення | Ліхтарик, Поддержка OTG, Швидке заряджання, Підтримка e-SIM |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | P-OLED |
| Діагональ екрану | 6.67 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2712x1220 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 446 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Mediatek Dimensity 7300 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2500 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G615 MP2 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | SMS, E-mail |
| Інтерфейси | Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Супутникова навігація | GPS, Galileo |
| Модем | Так |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5200 мА/год |
| Потужність заряджання | 68 В |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Функції камери | Автофокус, Підтримка знімання 4К, Ширококутний об'єктив, Ультраширококутний об'єктив, Стабілізація |
| Запис відео | Так |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Максимальна частота кадрів відео | 240 кадрів/с |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Диктофон | Так |
| Ігри | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Пилозахисний корпус, Сканер відбитку пальця, Підтримка USB-host/OTG, Швидка зарядка, Акселлерометр, Аудіоплеєр, Відеоплеєр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 161.2 мм |
| Ширина | 73.08 мм |
| Товщина | 8.25 мм |
| Вага | 180 г |
- Ціна: 13 730 ₴





