




Смартфон Motorola Moto G17 Power 8/256GB Alaskan Blue UA-UCRF
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Велика потужність для великих ідей
Зустрічайте свого нового супутника на цілий день для зйомки, редагування та трансляції. Знімайте вражаючий контент за допомогою сенсора LYTIA із роздільною здатністю 50 Мп, надширококутного об'єктива із роздільною здатністю 5 Мп і високоякісної селфі-камери із роздільною здатністю 32 Мп, а потім одразу приступайте до редагування завдяки плавному та потужному багатозадачному режиму. Moto G17 Power оснащений батареєю, яка витримує цілий день роботи до 64.3 годин, швидкою зарядкою TurboPower 30 Вт та чудовою якістю зображення Full HD+.

Якість зображення камери нового рівня
Знімайте надзвичайно чіткі деталі вдень і вночі за допомогою сенсора Sony LYTIA 600 із роздільною здатністю 50 Мп, надширококутного об'єктива із роздільною здатністю 5 Мп і селфі-камери із високою роздільною здатністю 32 Мп. Ваш контент буде виглядати неймовірно незалежно від того, куди ви направите об'єктив.

Надлегка потужність для будь-яких завдань
Потужна багатозадачність завдяки оперативній пам'яті до 24 ГБ із функцією RAM Boost і місткому накопичувачу до 256 ГБ. У поєднанні з восьмиядерним процесором і Google Gemini ви зможете працювати швидко, плавно та творчо.
Батарея, яка працює безперервно
Потужна батарея ємністю 6000 мА·год і технологія швидкої зарядки TurboPower на 30 Вт забезпечать безперебійну роботу під час зйомок, редагування та довгих днів у дорозі. Крім того, інтелектуальна система управління батареєю допомагає забезпечити продуктивність протягом багатьох років.

Додайте блиску своєму контенту
Насолоджуйтесь творчістю, роликами та фільмами на яскравому 6,72-дюймовому дисплеї FHD+ із насиченим стереозвуком і технологією Dolby Atmos. Усе, що ви дивитеся, стає більш яскравим і живим.
Елегантний дизайн, що витримує випробування часом
Стильне оздоблення із веганської шкіри поєднується із захисним склом Corning Gorilla Glass 3 і класом захисту IP64, що забезпечує водо- та пилонепроникність. Це пристрій, що виглядає і працює бездоганно.
Інтелектуальні функції, що відповідають вашому способу життя
Ексклюзивні можливості Moto та інтуїтивно зрозуміле програмне забезпечення роблять щоденні дії більш плавними та персоналізованими. Це технологія, яка легко адаптується до вас.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), GPRS, GSM, 2G, 3G |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| Репліка | Ні |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Поперемінний |
| Матеріал корпусу | Пластик, Еко-шкіра |
| Колір | Блакитний |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування, Налаштування, Встановлення додатків |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Тип матриці | IPS |
| Оснащення | Ліхтарик, Поддержка OTG, Швидке заряджання |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.72 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2400*1080 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 391 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Helio G81 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G52 MC2 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | USB Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Супутникова навігація | Galileo, GPS, Beidou, QZSS |
| Модем | Так |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 6000 мА/год |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Потужність заряджання | 30 В |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Функції камери | Автофокус, Спалах, Стабілізація, Ширококутний об'єктив |
| Максимальна роздільна здатність відео | 1920x1080 |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Стереодинаміки | Так |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Диктофон | Так |
| Голосові функції | Голосовий набір, Голосова пошта, Голосове управління |
| Ігри | Так |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 165.67 мм |
| Ширина | 75.98 мм |
| Товщина | 8.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція бездротового заряджання | Ні |
- Ціна: 8 330 ₴


